Latvijas zirgaudzētāju biedrība
47045

LJF kausa sacensības pajūgu braukšanā (Latgales posms) 2014.gada 9.-10.augustam biedrība „Sudraba Pakavi” kopā ar Latvijas Jātnieku federāciju organizē LJF kausa sacensības pajūgu braukšanā (Latgales posms) Balvu novada Tilžā.
09.08.2014


Pasākums notiks jau sesto gadu pēc kārtas, un tās ir vienīgās oficiālās LJF sacensības Latgales reģionā. Sacensībās piedalās braucēji no visiem Latvijas reģioniem, kā arī no Igaunijas.

Sacensībās būs iespēja piedalīties gan jau profesionālajiem sportistiem, gan amatieriem, gan arī bērniem no 10 – 16 gadu vecumam. Paralēli pajūgu braukšanas sacensībām  9.augustā z/s. ”Vāliņi” rīko arī  draudzības treniņsacensības šķēršļu pārvarēšanā. Pavisam kopā būs trīs maršruti: maršruts līdz 50 cm – bērniem un jaunzirgiem, līdz 80 cm bez ierobežojumiem un  līdz 100 cm bez ierobežojumiem. Organizatori aicina visus interesentus apmeklēt šo pasākumu, jo tās ir unikālas Latgales reģiona sacensības, lustīgai noskaņai skanēs dzīvā mūzika un valdīs brīnišķīga atmosfēra. Ieeja šajās sacensībās ir bezmaksas. Papildus informācija pa tālruni: 28738007
      Atpakaļ