Latvijas zirgaudzētāju biedrība

2016

Zirga uzticība – pats svarīgākais veiksmīgai sadarbībai
01.07.2016

Jau pavisam drīz- šī gada jūlija beigās Anda Pavlovska kopā ar savu uzticamo četrkājaino draugu Kristāls B un palīgiem dosies uz Austriju, lai piedalītos visaugstākā pasaules līmeņa pajūgu braukšanas sacensībās – FEI Pasaules čempionātā zirgu vienjūgiem, kas norisināsies no 3.- 7.augustam.

Lasīt vairāk ...


Mums ir labi zirgi
11.03.2016

Pašā Rīgas pievārtē – Rāmavā, jau vairākus gadu desmitus saimnieko zirgaudzētāja Anita Blauberga. Ne visi zina, ka pēdējā laikā bieži daudzinātā zirga King Of The Dance (pateicoties neatlaidīgam darbam un piedaloties daudzās starptautiskās sacensībās ar šo zirgu, Latvijas jātnieks Rihards Snikus ir izcīnījis tiesības startēt Riodežaneiro paralimpiskajās spēlēs 2016.gada vasarā) audzētāja ir tieši Anita. Viņa ir ļoti priecīga, redzot King Of The Dance izcilos panākumus kopā ar Rihardu Snikus, lai arī zirgs viņai vairs nepieder.

Lasīt vairāk ...


Pretim jauniem izaicinājumiem
01.03.2016

Nemaz nespēju iedomāties, ka talantīgā latviešu māksliniece Dace Štrausa varētu kaut vai uz mirkli apstāties un atskatīties atpakaļ. Viņas skatiens un domas vienmēr vērstas kaut kur tālumā un nākotnē, meklējot kaut ko jaunu un nezināmu.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2019 (2)   
2018 (4)   
2017 (3)   
2016 (3)