Latvijas zirgaudzētāju biedrība
103093

Latvijas vadošais konkūrists Neretnieks otrais GP maršrutā Spānijā
13.11.2018


www.leflatvia.lv

Latvijas vadošais konkūrists Kristaps Neretnieks svētdien ar otro vietu Grand Prix maršrutā noslēdza divu nedēļu ilgu turnīru “Autumn MET 2018 Tour II” Valensijā, Spānijā. Sacensībās divu nedēļu garumā Neretnieks startēja ar pieciem zirgiem, bet Grand Prix maršrutā abas nedēļas godalgotas vietas guva ar zirgu Moon Ray. Abi šie maršruti deva arī pasaules reitinga punktus.

“Šajā nedēļas nogalē bija labs Grand Prix maršruts un interesanta desmit duetu pārlekšana. Startēju kā sestais, samērā ātri un uzmanīgi, izdevās apsteigt visus startējušos pirms manis, jo redzēju, kā viņi jāja. Britu jātnieks atkal noskatījās, kā es veicu pārlekšanu un gāja uz pilnu banku, lai mūs apsteigtu, tas viņam izdevās. Vēlāk startējošajiem tā vienmēr ir priekšrocība. Rezultātā otrā vieta Grand Prix sīvā konkurencē ir Lāčplēša dienas cienīgs sasniegums, par ko liels prieks. Arī pagājušajā nedēļā ar Moon Ray kvalificējāmies GP pārlekšanai, bet vairāk riskēju un kļūdījos, palikām 7.vietā,” saka Kristaps Neretnieks.

Vēl šajās sacensībās Neretnieks ieguva trīs piektās vietas - divas reizes ar ķēvi Cha-Cha un vienu ar zirgu Camerlane, pirmajā sacensību nedēļā 9.vieta lielā apļa maršruta arī For Fan.

“Šobrīd atgriezīsimies savā mājas bāzē Vācijā, šie pieci zirgi atpūtīsies un gatavosies saviem nākamajiem uzdevumiem. Mūsu ziemas sezonas mērķis arī šogad ir labi startēt Pasaules kausa ieskaites posmos un krāt punktus PK finālam,” saka sportists.

Visi sacensību rezultāti: https://online.equipe.com/en/riders/2362061  

LJF Preses dienests, Ilze Jansone
Foto: Jessica Rodrigues, JUMPFAX 




      Atpakaļ