Latvijas zirgaudzētāju biedrība
128843

Pajūgu parāde Balvos
17.05.2023


14.maijā Balvos norisinājās  pasākums  "ZIRGU PARĀDE". Tajā piedalījās dažādu šķirņu zirgi no dažādiem Latvijas novadiem. Gājiens notika pa Balvu pilsētas ielām, un tas bija apmeklēts ļoti plaši. Larisa Klitončika (pasākuma iniciatore) atzina, ka cilvēku sejās bija vēroja patiesa sajūsma, dažiem esot nobirusi pat prieka asara. Tas tiek plānots kā ikgadējs pasākums un organzitori darīs visu iespējamo, lai pasākuma dalībnieku skaits būtu arvien kuplāks. 

Biedrība "Sudraba pakavi" (vieni no sacensību organizatoriem) vēlas pateikties visiem, kuri palīdzēja realizēt šo ideju! Visiem atbalstītajiem un gājiena dalībniekiem!  

Paldies par atbalstu Balvu pilsētas pārvaldei, personīgi Maruta Castrova , Balvu novada domei, Dienvidlatgales NVO atbalsta centram un Kultūra ministrijai, biedrībai Ritineitis, rančo ''Ozolmājas'' Sarmite Kirsone Korlaša,  Balvu pašvaldības policijas darbiniekiem, uzņēmumam ''Valdogs'' Dzidra Sermukša, zemnieku saimniecībai ''Kotiņi'', autoservisam ''Tako SD'', Sintijai Klimovičai un protams Balvu iedzivotajiem un pilsētas viesiem par sirsnīgo gajiena sagaidišanu! Atmosfēra bija ļoti pozitīva, lai cerētu ka nākošgad varētu atkārtot ar lielāku dalībnieku skaitu un ieviest ka tradīciju.

Larisa Klitončika 

Foto- Inese Grizāne  šeit

Ielādēju...
Ielādēju...      Atpakaļ