Latvijas zirgaudzētāju biedrība
127924

Projekta EQUUS ietvaros izstrādātās piktogrammas
21.02.2023


“Zirgu izmantošanas iespējas šodien un rīt. EQUUS.” projekta darba grupa ir izstrādājusi piktogrammas un aicina tās izmantot ikvienu zirgu nozarē strādājošo uzņēmumu un nevalstisko organizāciju.
Ikviens stallis un zirgu saimniecība, ir saskārusies ar gadījumiem, kad apmeklētājs, izlasot izjādes drošības instruktāžu un noteikumus, tos aizmirst, jo rakstīts teksts ne vienmēr labi paliek atmiņā. Tāpēc projekta ietvaros ir rasts pievilcīgu risinājums – piktogrammas, kas nepārprotami piesaistīs apmeklētāja vērību un vērsīs uzmanību uz būtiskāko.
Projekta īstenotāji un sadarbības partneri aicina BEZ MAKSAS lejupielādēt izstrādātās piktogrammas un lietot tās savās saimniecībās, zirgu novietnēs un staļļos. Vienotu piktogrammu izmantošana veicinās apmeklētāju izpratni par drošības noteikumiem izjāžu vietās un staļļos, kā arī uzlabos klientu un apmeklētāju uzvedību un sadarbību ar stalli un zirgiem.
Lejuplādei šeit:https://www.partneribalielupe.lv/index.php/leader-sadarbiba/equus-zirgi/524-izstradatas-piktogrammas-stalliem-un-zirgu-saimniecibam-bezmaksas-lejupladei?fbclid=IwAR2kDNO5viSwKPjqQSRqWo5Y8HXnut5-Vo1EojRgjTXQC3AAwpyont63Dc0


      Atpakaļ